PRODUKCIJA

SmartLine

Smartline langai.
Akivaizdus pasirinkimas!

Ar žinote, kaip taupyti pinigus protingai? Kai didėja energijos ir šildymo sąnaudos , vargu ar protingiausias dalykas yra atidėti senų, nesandarių langų keitimą. Naujų PVC langų montavimas atneša tiesioginės naudos ir ilgainiui leidžia sutaupyti nemažas sumas. Skirtumas akivaizdus – tai tikrai pastebėsite kitoje sąskaitoje.

;

 

Tvirtas ir patvarus

Rinką užtvindę įvairūs gaminiai – visi siūlo pažangias technologijas, naujausias medžiagas ir šilumos izoliaciją. Kiekvienas gamintojas žada išskirtinį našumą, tuo pačiu stumdamas jus į brangesnius variantus.

Visame tame gali būti lengva pasiklysti – ką pasirinkti? Nykščio taisyklė yra ta, kad permokėti neverta – geriausia orientuotis į geriausią kokybę už prieinamiausią kainą. Smart Line langai pasižymi patikrintais Rehau profiliais ir patikima Winkhaus technine įranga. Tvirtas ir patvarus dizainas pagamintas Lenkijoje, pritaikytas mūsų oro sąlygoms.

 

Privalumai:

Universalumas: 70 mm montavimo gylio Smartline langų sistemos ypač tinka naudoti renovacijos metu.
Dizainas: Klasikinis arba apvalus dizainas Smartline+ atitiks bet kokius dizaino reikalavimus.
Komfortas: Naudodami energiją taupančius "Smartline+" langus (UW iki 0,90 W/m2K) rūpinatės gamta ir kartu sutaupysite šildymo išlaidų.
Patvarumas: Cinkuoto plieno sutvirtinimai užtikrina maksimalų tvirtumą ir stabilumą, taip pat puikų funkcionalumą.
Įvairūs variantai: pritaikyti langų dydžiai ir spalvos bei aukštos kokybės apkaustai suteikia didžiausią projektavimo laisvę.

 

 

Šilumos izoliacija 1)

Uw iki 0,90 W/m2K

Garso izoliacija 2)

Rw vertė iki 44 dB

Atsparumas vėjo apkrovoms

iki C3/B5 klasės pagal EN1221

Atsparumas vandeniui

iki 9A klasės pagal EN 12208

Oro pralaidumas

iki 4 klasės pagal EN 12207

Saugumas

iki RC 2

vienos varčios langas (1,23 x 1,48 m)
pagal EN 14351/1

plačiau
 
SmartLine +

Smartline+
Puikūs langai dešimtmečiams į priekį.

Kai kurie teigia, kad prieš suprojektuojant tokį, koks mums patinka, reikia pereiti per du namus ar butus. Tik tada turime pakankamai patirties, kad nekartotume tų pačių klaidų ar nesivaikytų naujausių mados. Kodėl? Nes tuo metu mes geriausiai žinome, ko tiksliai turime, kad jaustumėmės kaip namie.

Priimame brandų pasirinkimą, ieškome protingai ir investuojame apdairiau. Žinome, kaip pasirūpinti tuo, kas mūsų gyvenime svarbiausia – saugiais namais, kupinais šilumos ir harmonijos.

plačiau
 
InvestLine

Investline langai.
Geriausias pasirinkimas investuotojams.

Investline langai yra idealus sprendimas visų tipų projektams. Tai moderni langų sistema , atitinkanti didelius lūkesčius dėl nepriekaištingos kokybės ir konkurencingos kainos. Nesenstantį „Investline“ gaminių dizainą užbaigia platus faneros spalvų pasirinkimas konfigūravimo metu. Dėl didelių „Investline“ šiluminių savybių ši serija yra pirmasis daugelio kūrėjų pasirinkimas.

plačiau
 
Garantija

Plasikiniams  langams  teikiama  5  metų   garantinė  priežiūra.

Garantija  taikoma:   gaminiui  -  jo  spalvai ,  plastikinių  profilių  atsparumui .

Garantija  teikiama  ,  jeigu  gaminys  nera  paveiktas  mechaniškai  defektai. ir  dėl  to  atsiradusių defektų. 

Garantija  taikoma  pagal  montavimo  reikalavimus  sumontuotiems  ir  teisingai  eksploatuojamiems  gaminiams.

Vizualiniais  defektais  laikomi  tik  tie  defektai ,  kurie  yra  matomi  iš  trijų  metrų  atstumo ,  esant natūraliam  apšvietimui  ir  žiūrint  78 - 105 laipsnių  kampu.

Nemokama  garantinio  aptarnavimo  paslauga  klientai  gali  naudotis  visu  garantiniu  laikotarpiu.

plačiau