google-site-verification=2_F7DkzKSd4llBs6A9O08pYsmM-7-fXNJZd4rf

PRODUKCIJA

Avantgare 7000

6 kamerų profilis, kurio plotis 70 mm, užtikrina puikius šiluminius parametrus; stiprus profilis su padidintu standumu užtikrina didesnę laisvę projektuojant langų konstrukcijas; nesugadinti balti ir puikūs blizgesio profiliai suteikia aukštos kokybės PVC; švelnios kreivės, suteikiančios profiliui modernią ir elegantišką išvaizdą; atsparus nešvarumams ir oro sąlygoms, lengvai valomas; neutralus stiklas. Naudojant 3-jų stiklų paketą su koeficientu apie U = 0,7 Wm2K, galite sutaupyti iki 20% šildymo išlaidų; pakankamą sandarumą garantuoja EPDM tarpikliai;

plačiau
 
Avantgare 9000

„Avantgarde 9000“ langai buvo suprojektuoti optimaliai šilumos ir garso izoliacijai. Galima naudoti dvigubus stiklus, kurių Ug 0,7 W / m2K, o tai žymiai sumažina energijos sąnaudas. Sniego baltumo ir spalvų stabilumas, taip pat spalvų pasirinkimas padidina estetinę produkto vertę.

plačiau
 
Rehau P-Line

P-Line langai pasižymi puikiomis techninėmis savybėmis ir išvaizda.Jie gaminami tiksliai taip, kad atitiktų jūsų reikalavimus ir siūlo daug konfigūravimo galimybių, pvz., Platų fanerų pasirinkimą. Be to, jie yra labai lengvai prižiūrimi ir turi patrauklų kainų ir kokybės santykį. Dėl modernios daugiakamerės konstrukcijos, nauja Rehau „P-Line“ langų sistema suteiks dar geresnę šilumos izoliaciją.

plačiau
 
IDEAL 4000 (85mm)

Aluplast Ideal 4000 (85mm) – tai nauja klasikinės IDEAL 4000 profilių serijos linija, dabar jau šešių kamerų ir padidinto iki 85 mm gylio, sukurta siekiant patobulinti iki šiol ypač populiarią 70mm, penkių kamerų sistemą. Praplatintas rėmas yra tvirtesnis, taip pat garantuoja geras šilumines ir akustines savybes.

 
 
Ideal 8000

Sistema „Ideal 8000“ – tai naujas firmos aluplast pasiūlymas, kuriame didžiausias dėmesys skiriamas šiluminių ir akustinių parametrų sumažinimui. Tai tapo įmanoma serijoje „Ideal 8000“ padidinus profilių įrengimo gylį iki 85 mm, padidinus profilių kamerų skaičių ir įrengus tris sandariklius.

plačiau
 
Ideal 7000

80 mm pločio sistema, su išoriniu sandarinimu, 6 kamerų. Profilių serija „Ideal 7000“ paremta patikrintu ir klientų labai gerai įvertintu sprendimų deriniu – išorinis sandarinimas su 80 mm pločio šešių kamerų rėmų sistema. Projektuojant ypač didelis dėmesys buvo skirtas profilio stilingumui ir terminei izoliacijai. Šiuolaikiškas „soft-line“ stilius ir subtilios nuosklembos, suapvalintos linijos suteikia langams naujovišką ir harmoningą išvaizdą, o 80 mm įrengimo gylis garantuoja optimalius terminės ir akustinės izoliacijos parametrus.

plačiau
 
Ideal 4000

70mm pločio sistema, su išoriniu sandarinimu, 5-6 kamerų. Sistema „Ideal 4000“ – tai naujos kartos profiliai, jau šiandien atitinkantys reikalavimus, kurie langams bus taikomi ateityje. Čia pati šiuolaikiškiausia technika suderinama su didžiausiu gyvenamojo būsto komfortu. Stipri 70 mm pločio profilio konstrukcija ir didelės kameros su plieniniais tvirtinimais 

plačiau
 
Ideal 2000

Sistema „Ideal 2000“ – tai ligi šiol populiari klasika, 60 mm pločio sistema, su išoriniu sandarinimu, 4 kamerų. Dėl profilio tvirtumo galima tinkamai įrengti pačių įvairiausių formų ir funkcijų langus užtikrinant taisyklingą jų veikimą. Aukščiausia pagaminimo kokybė ir sutvirtinimai iš cinkuoto plieno garantuoja išskirtinį langų su sistemos 

plačiau
 
Garantija

Pagamintai produkcijai teikiama 5 metų nemokama garantinė priežiūra. 5 metų garantija taikoma gaminiui - jo spalvai, plastikinių profilių atsparumui.Garantija teikiama , jeigu gaminys nera paveiktas mechaniškai ir dėl to atsiradę defektai. Garantija taikoma pagal montavimo reikalavimus sumontuotiems ir teisingai eksploatuojamiems gaminiams.

Vizualiniais defektais laikomi tik tie defektai, kurie yra matomi iš trijų metrų atstumo, esant natūraliam apšvietimui ir žiūrint 78-105 laipsnių kampu.

Nemokama garantinio aptarnavimo paslauga klientai gali naudotis visu garantiniu laikotarpiu.

plačiau